A můžeme vyrazit
A můžeme vyrazit
Foto: Topgal

Co přeje modelka Lucie Králová svému školákovi?

Svůdná modelka Lucie Králová (31) dnes poprvé připravila školní batoh pro šestiletého syna Roberta a vyrazili do školnich lavic. Staršího brášku byl vyprovodit také čtyřletý Richard.

Krátce po svém vítězství se Lucie stáhla do ústraní a rozhodla se založit rodinu, které se nyní naplno věnuje.

„Robík se do školy už moc těší. Navštěvuje několik kroužků a potřebuje v učiteli cítit autoritu. Nejradši chodí na streetdance a sportovní gymnastiku, což by mě nikdy nenapadlo, že právě tohle ho bude bavit,“

smála se Lucie. Pohybové nadání nejspíš zdědil právě po Lucce, která se od mládí věnovala tanci a divadlu.

Celé prázdniny jsme měli takové přípravné období. I když je kluk, museli jsme opravdu pečlivě vybírat veškerou školní výbavu, tak aby se mu líbila a zároveň byla i velmi kvalitní. Nakonec jsme vše vybrali u českého výrobce Topgal, Robíkovi se totiž líbila fotbalová taška,“ dodala Lucie.

„Také jsme pořád museli vymýšlet různé slovní úlohy, aby měl před dětmi náskok, nejspíš bude po mně vzorný školák.“

Volné letní dny Lucie trávila s dětmi především na výletech, na kolech, koupáním a také v lese. „Robík je takový malý vědec. Je schopný chodit několik hodin po lese s atlasem ruce a určovat různé druhy hub, vážek, broučků. Myslím si, že tělocvik a přírodověda ho budou bavit nejvíc. To malý Ríša je úplně jiné dítě. Ten se rád předvádí a blbne. U něj bych tipla, že bude bavičem třídy,“ uvedla Lucie.

„Důležité je, aby se mu ve škole líbilo a aby paní učitelka na ně byla aspoň trochu přísná, jelikož i my v dospělosti nejčastěji vzpomínáme právě na ně, které nás toho nejvíc naučily. Ale vzhledem k tomu, že poslední dny nemluví o ničem jiném než o škole a co všechno se tam naučí, předpokládám, že ho to bude bavit a to je nejdůležitější.“

Příprava školního batohu
Příprava školního batohu
Foto: Topgal
Hmmm, batoh mi sluší
Hmmm, batoh mi sluší
Foto: Topgal
Robík je takový malý vědec, Ríša se rád předvádí
Robík je takový malý vědec, Ríša se rád předvádí
Foto: Topgal