Kateřina a Gibonni
Kateřina a Gibonni
Original Communications, s.r.o.

Co vězí za změnou vizáže Kateřiny Šlégrové

KATEŘINA ŠLÉGROVÁ FATÁLNĚ ZMĚNILA VIZÁŽ. ROZHODLA SE ZNOVU ZABOJOVAT O MANŽELA?! Manželka hokejisty a poslance Jiřího Šlégra, Kateřina (41), se více než před čtvrt rokem stáhla ze společenského života a rozhodla se naplno věnovat sama sobě a své dceři Jessice! Začala na sobě tvrdě makat a výsledek opravdu stojí za to! Co ale stojí za proměnou její vizáže?

Kateřina Šlégrová vyrazila po třech měsících z domovského Litvínova do Prahy na koncert chorvatské mega star Zlatana Stipišiće alias Gibonniho, kterému velmi fandí. „Je skvělé, že chorvatské velvyslanectví se rozhodlo uspořádat tento koncert a přivést Gibonniho k nám. Je to skvělý muzikant a velmi charizmatický muž,“ dodala Kateřina Šlégrová, která si nemohla nechat ujít jedinečnou příležitost vidět Gibonniho na živo v Praze.

Na Kateřině byla vidět velká spokojenost a také změna vzhledu. Během několika týdnů zhubla jedenáct kilogramů a z jemné blondýnky se stala sexy vamp brunetkou.

„Běhám denně dvanáct kilometrů a chci ještě sundat dolů deset kil. Někdy se mnou dokonce běhá i má dcera,“ smála se Katka.

Koncert na Václavském náměstí proběhl při příležitosti vstupu Chorvatské republiky do Evropské Unie. Jako speciální hosty si Gibonni přizval českou nekonvenční skupinu FRU FRU. „Přibližně hodinu před začátkem vystoupení jsme na místě ještě neměli doprovodnou skupinu Gibonniho, která čítá šestnáct členů. Pánům se velmi zalíbilo pražské metro a tak si ho náležitě užívali a jezdili dvě hodiny sem a tam. Nejspíš se chtěli trochu zchladit,“ prozradil pořadatel koncertu Dalibor Kezele, jednatel společnosti Podravka.

Celá akce byla poděkováním české veřejnosti za její podporu během přístupových jednáních Chorvatska do EU, jejímž hlavním partnerem byla společnost Podravka ve spolupráci s Velvyslanectvím Chorvatské republiky a Radnicí Prahy 1.

Kateřina
Kateřina
Foto: Original Communications, s.r.o.