Donald Trump a Celeste Buckinham
Donald Trump a Celeste Buckinham
Autor: Pavol Martinka, Zdroj: SLAVICA s.r.o.

EXKLUZIVNĚ: DONALD TRUMP PODPOŘIL MEZINÁRODNÍ KARIÉRU ZPEVAČKY CELESTE BUCKINGHAM!

Z ohromného úspěchu se těší zpěvačka Celeste Buckingham! Ani ne týden po oslavě svých osmnáctých narozenin a premiéře jejího nového duetu s Majkem Spiritem dostala pozvání do New Yorku od amerického miliardáře Donalda Trumpa.

Ten se rozhodl podpořit její talent a na rozvoj mezinárodní kariéry věnoval slovenské zpěvačce 25 tisíc amerických dolarů!

Chvíle nepopsatelné radosti zažívá zpěvačka Celeste Buckingham! V těchto dnech odstartovala první plánované pracovní aktivity v USA návštěvou New Yorku, kam byla pozvaná Donaldem Trumpem a jeho nadací FundAnything.com. Ta finančně podporuje výjimečné projekty i jednotlivce, a do kampaní zapojuje donátory z celého světa. Miliardář a filantrop Donald Trump se prostřednictvím svojí nadace rozhodl osobně podpořit mezinárodní pěveckou kariéru Celeste Buckingham sumou 25 tisíc dolarů! A na své stránce dokonce vyzval další donátory, aby talentovanou zpěvačku taktéž podpořili – cílová suma na podporu hvězdné Slovenky je 100 tisíc dolarů. „Můžeme potvrdit, že Celeste byla ze strany Donalda Trumpa a jeho týmu vyjádřená velmi silná osobní podpora i pro její nadcházející aktivity - ať už umělecké, anebo týkajíce se medializace jejích plánovaných aktivit v USA,“ potvrdil nevídaný úspěch Celestin manažer Lumír Mati.

„V těchto dnech taktéž vrcholí jednání o exkluzivní celosvětové smlouvě
s americkým managementem, který Celeste garantuje uměleckou spolupráci s předními celosvětově uznávanými hudebními producenty. Podrobnosti o tom zveřejníme v krátké době,“
dodal Lumír Mati. „Byl to neskutečný zážitek. Život se mi změnil ze dne na den. Myslím, že odteď se bude díl hodně nových věcí. Jsem za to ráda nejen kvůli sobě, ale za celý náš tým. Je to důkaz toho, že když člověk tvrdě pracuje, dokáže opravdu hodně,“ neskrývá své nadšení mladá hudebnice, která se
o své štěstí podělila i s diváky živého vysílání pořadu Good Day New York americké televizní stanice FOX5 NEWS http://www.myfoxny.com/story/22192320/donald-trump.

Donald Trump a Celeste Buckinham
Donald Trump a Celeste Buckinham
Autor: Pavol Martinka, Zdroj: SLAVICA s.r.o.
Donald Trump
Donald Trump
Autor: Pavol Martinka, Zdroj: SLAVICA s.r.o.
Copyright ©2020. All rights reserved. Drbem.cz.