Markéta Divišová s dcerou na dovolené v Řecku
Markéta Divišová s dcerou na dovolené v Řecku

Kam zmizela Markéta Divišová?

Za deset let se změní mnoho věcí a někdy se změní člověk sám. 2. vice miss 2003 Markéta Divišová měla to štěstí, že se nezměnila jako člověk, ale zato její život se kompletně změnil. Po soutěži Miss procestovala v podstatě celý svět, získala obrovské zkušenosti, zažila mnoho krásných okamžiků a poznala nádherná místa na celém světě. Jednoho dne si však řekla, že je čas na malou změnu.

„Zdržovala jsem se více méně už jen v ČR a začala jsem studovat vysokou školu. Jak šel čas, ze studentky se postupně stala manželka a brzy na to i maminka krásné a roztomilé Natálky. Přes všechny ty nádhery, co jsem měla možnost poznat, musím říct, že porodit zdravé děťátko je ta nejkrásnější věc na světě, alespoň pro mne,“ říká spokojená Markéta Fuxová Divišová.

Do společnosti Markéta teď skoro nechodí, nemá na to čas. Naplno se věnuje studiu sociální a masové komunikace na univerzitě J. A. Komenského, jelikož letos v květnu skládá státní závěrečné zkoušky. „Doufám, že zkoušky úspěšně složím, protože bych chtěla ještě nastoupit na dvouleté navazující magisterské studium,“ vysvětluje Markéta. Ovšem to samozřejmě nejsou jediné povinnosti, které má. Jako maminka dvouleté Natálky se prakticky nezastaví. „Tomáš v této době věnuje mnoho času nové inzertní televizi Inzert TV, takže je v práci prakticky od rána do večera. Ale pomáhá mi kdykoliv je to alespoň trochu možné. Je to skvělý manžel i táta,“ usmívá se Markéta Fuxová Divišová. Možná i proto, že se v životě může na svého manžela spolehnout, plánuje do budoucna svou rodinu ještě rozšiřovat. „Druhé miminko určitě chceme, ale teď je ještě čas. Chci se Natálce věnovat na 100%,“ říká vzorná maminka, která nechce nic uspěchat a plnými doušky si užívá nejkrásnějšího období života každé ženy.

Markéta Divišová s dcerou a manželem na dovolené v Řecku
Markéta Divišová s dcerou a manželem na dovolené v Řecku
Foto: archiv Markéty Divišové
Markéta Divišová s dcerou a manželem na dovolené
Markéta Divišová s dcerou a manželem na dovolené
Foto: archiv Markéty Divišové
Copyright ©2020. All rights reserved. Drbem.cz.