Foto: Twitter @giseleofficial
Foto: Twitter @giseleofficial

Modelka Gisele Bündchen dostala miliónový kšeft

Brazilská topmodelka bude po zpěvačce Beyoncé novou tváří značky H&M. Novinku oznámila na svém Twitteru @giseleofficial a rovnou ukázala i první fotku ze zákulisí z focení nové kolekce v Londýně.

Po aktuální kampani jaro-léto 2013 značky švédského módního řetězce H&M se zpěvačkou Beyoncé už prosákly zprávy, kdo bude tváří kolekce podzim-zima 2013. A nebude to nikdo jiný, než brazilská topmodelka Gisele Bündchen.

Přestože značka H&M se svými zprávami a novinkami nikdy moc neotálí, tentokrát informace přišla přímo od aktérky kampaně. Gisele Bündchen spolupráci se značkou oznámila před několika dny na svém twitteru. Na svět se dostala už i první fotografie z focení módní kolekce podzim-zima 2013. Brzy se můžeme těšit na oficiální ohlášení spolupráce a více informací i fotografií přímo od módního řetězce.

Švédská značka H&M si pro své kampaně ráda vybírá osobnosti z různých oborů. Svou tenisovou kolekci navrhne a ambasadorem značky je i nejlepší český tenista Tomáš Berdych. Spodní prádlo pro H&M navrhuje a propaguje (bývalý) fotbalista David Beckham.

Foto: Twitter @giseleofficial
Foto: Twitter @giseleofficial