Foto: Luxury Sleeping
Foto: Luxury Sleeping

Nakoukli jsme do ložnice Alice Bendové… a viděli jsme neuvěřitelné věci

Nakoukli jsme do ložnice Alice Bendové a byli jsme opravdu šokováni! Čím? Její postelí. Tato krásná herečka a modelka má totiž naprosto luxusní postel na dálkové ovládání. Stačí stisknutí jediného tlačítka a jedinečná postel se promění v křeslo. Křeslo, postel, křeslo, podle toho, na jakou polohu má celebrita zrovna náladu

Alice, proč máte v ložnici postel na dálkové ovládání? Co Vás inspirovalo k jejímu pořízení?
Při zařizování svého interiéru se snažím klást důraz na kvalitu, pohodlí a zároveň funkčnost a pečlivě vybírám to nejvhodnější zboží, které bude schopno zaručit zdraví a kvalitu života mé rodiny. Profesně mívám náročné dny, kdy je zapotřebí, abych byla dokonale odpočatá a svěží. Potýkala jsem se s problémy s bolavými zády, zejména po druhém porodu a s nekonečným nočním převalováním, zkrátka špatně jsem spala.

Proto jsem se rozhodla, že kvalita postele je prioritní a tehdy jsem se obrátila na specialisty v LUXURY SLEEPING, kde nabízí kvalitní vysoké postele renomovaných značek PULLMAN a KUPERUS.

Když jsem v tomto showroomu objevila kouzlo vysoké tzv. kontinentální postele PULLMAN, z níž se vstává z přirozené polohy bez namáhání páteře, a navíc s možností polohovacího systému, kdy v posteli mohu i sedět, ihned jsem se rozhodla, že ji musím mít. To teprve pojem „vyskočit z postele“ dostává ten správný význam.

Od rána bývám na nohou a v plném nasazení „vítám“ nový den. Takže již od rána potřebuji fungovat na 100% a být plná čerstvé energie.

Spíte na své posteli sama?
Vždy jsem chtěla mít velikou postel pro dostatek pohodlí, a tak jsem si v LUXURY SLEEPING objednala polohovací model postele MY BOX ve velkém nadstandardním rozměru. Díky tomu může postel sdílet  celá rodina, když se nám zachce, s dětmi si tam hrajeme nebo jen tak blbneme. Dětem se samozřejmě líbí funkce polohování, takže občas musím schovávat dálkový ovladač.

Když už jsme náš rozhovor začali postelí, kolik času v ní trávíte? Slouží Vám pouze k odpočinku, anebo si do ní ráda zalezete třeba s notebookem?
Jako pracující matka dvou dětí jsem stále v jednom kole, na nějaké to lenošení v posteli nezbývá čas. Večer jsem ráda, když se dostanu do postele unavená po celodenním shonu a usnu. V noci se zpravidla budím kvůli dětem, a když je zapotřebí, mohu si je vzít k sobě a třeba jim přečíst pohádku v pohodlí postele, z níž v tu chvíli stiskem tlačítka vytvořím křeslo.

A abychom nestrávili celý rozhovor v posteli, jaká jste kuchařka?
Vařím moc ráda, zejména pro svou rodinu a přátele. V oblibě mám mořské plody a thajskou kuchyni,  a obě dokážu i chutně připravit. Myslím, že mi moji blízcí nelžou, když tvrdí, že jim u mě vždy moc chutná.  

A co nejraději vaříte?
Thajskou kuchyni.

Foto: Luxury Sleeping
Foto: Luxury Sleeping