Všechny ženy jsou krásné
Všechny ženy jsou krásné
Foto: Dior

Odhaleno tajemství firmy Dior, jak zvýraznit krásu žen

To je poprvé, kdy někdo z VIP mohl vniknout „do kuchyně“ světoznámé firmy.

Zástupkyně společnosti Karla Mráčková pozvala VIP osobnosti do tzv. zákulisí Backstage.  Byla zde odhalena tajemství, jak prodloužit řasy na maximum, nebo jak dodat rtům na objemu speciálním leskem. Je to efektní a přitom přirozené líčení – je snadnější, než se zdá, zvlášť když Vám někdo přesně ukáže, jak na to. I já tyto vychytávky  při své práci používám,“ sdělila PR & Event Manager Dior Karla Mráčková.

Do péče  renomovaných vizážistek se svěřily takové fešandy, jako Petra Svoboda, Petra Voláková, Jana Adamcová, Gábina Partyšová, Ivanka Jirešová, Denisa Domanská, Jovanka Vojtková,  Bára  Mottlová, Lucka Křížková,  Marta Ondráčková nebo Tereza Zimová. Všechny tyto krásné ženy  přijaly pozvání od světoznámé značky Dior, která se Sephorou uspořádala jedinečnou akci, a sice podium Backstage, kde jim make-up artisté odhalili své triky, které používají v zákulisí módních přehlídek Dior. Dámy se tak alespoň na chvíli ocitly v roli modelek módního domu.

Ivana Jirešová promluvila o své dceři Sofii: „K líčení má velmi pozitivní vztah moje dcera...zatím velmi špatně chápe, že není vhodné, aby v 8 letech používala řasenku, make-up a lesk na rty....už dávno objevila moji skrytou kosmetickou taštičku, díky níž se velmi často zmaluje k nepoznání, vyjde z koupelny a tváří se jakoby se nechumelilo... Už několik měsíců snažím zachovat alespoň ty nejvzácnější kosmetické drahokamy. Bohužel marně ,“ řekla s povzdechem, ale smířeně Ivanka.

S podobným příběhem se přidala i Karla Mráčková: „U nás byla pro změnu přísnější maminka. Také se snažila držet mě od světa šminek co nejdéle a před líčením vystavěla takřka neproniknutelnou hradbu. Když jsem přišla na střední školu, kde jsem začala potkávat studentky zmalované jako obrazy, připadala jsem si jako nahá v trní a chtěla svůj obličej samozřejmě také "přiobléknout" do barev. Zákaz mámy jsem porušovala tím, že jsem z bytu sice odcházela jako malá nevinná holčička a z domu už jako obrázek. Posadila jsem se totiž v činžáku na schody a svými pokoutně posháněnými šminkami se "dokrášlila". Lepší by ale bylo, kdyby mě mamka spíše vedla a povolila mi lehce se líčit. Výsledek by byl určitě vkusnější, než to, co jsem si vždy vykreslila sama. A tak to budu také dělat se svojí dcerou", slibuje Karla.

Petra Svoboda a Karla Mráčková
Petra Svoboda a Karla Mráčková
Foto: Dior
Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
Foto: Dior
Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
Foto: Dior