Dara Rolins v objetí s Janem Révaiem
Dara Rolins v objetí s Janem Révaiem

S kým je Dara Rolins v objetí?

Nejen sportem se v rámci běžerckého seriálu bavil známý herec Jan Révai, kterého více než sportovní výkony zajímali půvabné ženy i přesto, že na akci dorazil se svojí přítelkyní.

Před zraky téměř tisícovky návštěvníků plzeňského pivovaru, ve kterém závody startovaly, netajil své sympatie k seriálové kolegyni Kristýně Leichtové a také popové divě Daře Rolins, po jejímž boku zdolal celou trať.

Svá želízka v ohni měl i mediální partner závodů televize Nova. Její tým reprezentovali nejen krásné a vysportované moderátorské hvězdy Inna Puhajková a Jana Marečková, ale také ten nejpovolanější - nejznámější urputný tělocvikář Aleš Nezval z oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Jeho představitel Jan Révai dokázal, že sport mu není cizí ani mimo televizní obrazovky a za vydatné podpory další „gymplačky“, seriálové servírky Kristýny Leichtové, doběhl do cíle ve skvělém čase společně s Darou Rolins.

Na startovní čáře nechyběli ani olympijští vítězové. A tak měli rekreační běžci možnost porovnat svou kondici se skutečnými profesionály! Na trať vyběhla skifařka Miroslava Knapková, zlatá medailistka z londýnské olympiády, která se stala vůbec první českou vítězkou ve veslování a i zde dokázala, jakou má kondičku a celou etapu vyhrála. Neméně úspěšný byl triatlonista Tomáš Svoboda, který doběhl na celkovém čtvrtém místě. 

Dara Rolins dobíhá do cíle
Dara Rolins dobíhá do cíle
Copyright ©2020. All rights reserved. Drbem.cz.