Petra Faltýnová formuje svoji postavu na Power Plate
Petra Faltýnová formuje svoji postavu na Power Plate

Sexy Faltýnová prozradila tajemství dokonalého těla

Modelka Petra Faltýnová konečně prozradila, co stojí za jejím skvěle vytvarovaným tělem. Pořídila si domů cvičební stroj Power Plate, na kterém tvaruje postavu. Petru můžete také potkat v luxusním karlínském health klubu Holmes Place, kde jí osobní trenér průběžně ukazuje nové a nové cviky na této vibrační plošině Power Plate.

Modelka si chodí zacvičit s trenérem dvakrát týdně, ale jinak téměř každý den cvičí na Power Plate doma. Nejvíce jí vyhovuje, že za krátký čas má viditelně pevnější tělo.

„Stačí mi cvičit pouze 30 minut třikrát týdně a během prvního měsíce jsem už viděla první výsledky, ale já jsem do sportování byla vždy zapálená, takže trénuji téměř každý den.“

říká Petra.
Ve fitness centru cvičí s trenérem Vítem Živným, kterého velmi chválí nejen za jeho profesionální přístup, ale také za to, že tréninky dokáže udělat zábavné. „Nemám ráda stereotyp, takže mne Vítkův přístup k tréninkům velmi baví a musím říct, že nemám vůbec čas se nudit,“ dodává energická Petra. Když modelce zbývá čas, ráda využije relaxační zóny, kterou Holmes Place v Karlíně nabízí, hlavně bazénu.

Fitness klub Holmes Place v Karlíně si Petra chválí také proto, že na trénink může vzít svou dceru a ta se během jejího cvičení zabaví a pohraje si v dětském koutku. „Když nepracuji, tak je pro mne důležité, abych strávila svůj veškerý volný čas s dcerou Adriankou. Když trénuji, tak si pohraje v dětském koutku, občas jí to nedá a jde se podívat, jestli maminka opravdu poctivě cvičí,“ směje se Petra.

Dcera Adrianka kontroluje, jak maminka cvičí
Dcera Adrianka kontroluje, jak maminka cvičí
Trenér Vítek se vždy postará, aby cvičení nebylo nudné
Trenér Vítek se vždy postará, aby cvičení nebylo nudné
Cvičení jsme si náramně užily :-)
Cvičení jsme si náramně užily :-)