Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Foto: GASTRO FOOD FEST

Tip na víkend! Food festival plný celebrit…

Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla, dobrého pití i dobré zábavy a nemáte plán na tento víkend, můžete vyrazit na litoměřické výstaviště, kde se od 25. do 27. 10. koná GASTRO FOOD FESTIVAL.

Festival plný dobrot a celebrit  

Litoměřický Food festival bude plný nejen dobrot, které zde můžete ochutnat, zakoupit, anebo se naučit připravovat, ale také známých celebrit. Seznam VIP hostů je dlouhý. Nechybí na něm šéfkuchaři, jako je Zdeněk Pohlreich, Petr Jonáš, Robert Šubrt, anebo mistryně přípravy sladkých dobrot Pavlína Klopfštoková, ale ani vyhlášený kuchař a vítěz reality show Na Nože Robert Zatloukal.

Ovšem tu správnou degustační atmosféru zde navodí cimbálová muzika. A aby celebrit nebylo málo, na výstaviště dále zavítá populární česká herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová, Anife Vyskočilová a další známé tváře. Programem bude hosty provázet moderátor a milovník dobrého jídla a pití Petr Zajíček.

Na co se můžete těšit            

A na co se můžete dále těšit? Na kuchařské a barmanské show, na školu vaření, prezentace známých restaurací, prvorepublikového vaření a koktejlů, degustace vín a mnoho dalšího. A chybět samozřejmě nebude ani program také pro děti. Více informací o GASTRO FOOD FESTIVALU najdete na stránkách http://www.gastrofoodfest.cz/program/hoste.

Petr Jonáš
Petr Jonáš
Foto: GASTRO FOOD FEST
Radek Šubrt
Radek Šubrt
Foto: GASTRO FOOD FEST