Foto: Facebook

Topmodelka Petra Němcová již zítra v Praze

Petra Němcová se po dlouhé době ukáže v Praze, a to již zítra, kdy osobně zahájí jedinečnou módní akci Prague Fashion Night. Do Prahy si tak odskočí z filmového festivalu v Cannes, který skončil tuto neděli.

Topmodelka na sebe před pár dny prozradila, že je zase šťastně zamilovaná. A tentokrát si našla muže, který není celebritou, což je u Petry malým překvapením. „Jsem zadaná a šťastná. Jsem zamilovaná," prozradila nedávno topmodelka. A kdo že je tím vyvoleným? Premiér Haiti Laurent Lamothe, se kterým se seznámila díky své charitě na Haiti. Se sympatickým politikem byli prý dlouhou dobu kamarádi, než jejich přátelství přerostlo v opravdovou lásku. Znají se už dva roky, ale randit spolu začali letos v lednu.

Petra Němcová měla v minulosti románky s Jamesem Bluntem, Seanem Pennem nebo hercem Jamiem Belmanem.

A teď se spekuluje, jestli svou novou lásku přiveze tento týden i do Prahy, kde zahájí první ročník akce Prague Fashion Night - módní nákupní noc v centru Prahy.

Celá akce vypukne ve čtvrtek 30. května v 17 hodin před hotelem InterContinental. Centrum Prahy na jeden večer ožije módou, zábavou a doprovodnými akcemi butiků, restaurací i barů.

Autor: Lucie Vítková