Tváře televize Prima se pustili společně se zpěvákem Martinem Maxou do zdobení adventních věnců.

Stále více lidí se věnuje v předvánoční době charitě, pomáhání potřebným a uskutečňování dobrých skutků. Nemalou zásluhu na této skutečnosti mají známé osobnosti, které svou účastí na charitativních akcích veřejnost motivují.

Zdobení adventních věnců pro Nadaci Divoké husy!

"Proč jsem tady?", s úsměvem prohodila Klára Jandová. "Vlastně spojím příjemné s užitečným; pomůžu dobré věci a ještě se naučím, jaké techniky při zdobení věnců používat. To je přece skvělá věc!"

Podobný názor měli i další herci oblíbeného seriálu televize Prima "Cesty domů". A protože se zdobení věnců mohla účastnit i veřejnost, mnozí jen žasli nad zručností hereckých tváří. Zatímco Jitka Smutná zvolila přírodní zdobení, Simona Postlerová dala přednost barvám a Lumír Olšovský zase eleganci. I když měli k dispozici odborné poradenství zástupců společnosti kytku.cz, využívali ji jen minimálně. Hodně překvapila kreativita a zručnost Martina Maxy. Ten svůj výtvor ohodnotil slovy:

"Motivoval jsem se svou košilí tak, abychom s věncem k sobě ladili ..."

Herecko pěveckou sestavu doplnila další tvář televize Prima, reportérka VIP zpráv Adéla Jandová, které, stejně jako jejím kolegům, pomoc potřebným není cizí ani v průběhu roku.

"Věřím, že se doba změnila a lidi už pomáhají nejen o vánocích", vyjádřila svůj názor a dodala: "Když mám tu možnost, přijde mi přirozené pomoci těm, kdo se ocitli v tíživé situaci ..."

Protože se na druhém ročníku charitativního vázání adventních věnců v Sametové restauraci sešla partička sympatických lidí, nebyla nouze ani o různé legrácky, došlo ale i na vyprávění vánočních historek a předávání receptů na vánoční cukroví. V tom vedla prim Jitka Smutná. Výtěžek z této akce poputuje na konto veřejné sbírky Nadace Divoké husy, která je aktuálně vyhlášená na Společnost Parkinson o.s. Příspěvek bude použit na komplexní rehabilitační programy pro nemocné Parkinsonovou chorobou.

Zdroj a foto: Kloboukfilm