MUDr. Libor kment vpichuje výplň do čela Štěpánky Duchkové
MUDr. Libor kment vpichuje výplň do čela Štěpánky Duchkové
Foto: Esthe Plastika

Už i Štěpánka Dufková bojuje s časem

I přesto, že je v životě Štěpánky Duchkové vše jak má být, má harmonický vztah, dva krásné, zdravé syny a práce jí jde od ruky, poslední dobou se nemohla naplno smát. Vždy když se o to pokusila, udělaly se jí na čele mimické vrásky, které spokojený a veselý výraz ihned pokazily a celkově vytvořily v obličeji viditelnou nerovnováhu.

Štěpánka se rozhodla, že s tím musí něco udělat, aby se opět cítila dobře a zbavila se vady, která jí kazila jinak neustále mladistvý vzhled. „Na výplni jsem byla poprvé. Už asi od 12 let jsem slýchala: nemrač se, budeš mít na čele vrásky… a to se taky vyplnilo. Došlo to tak daleko, že i když jsem se usmívala, tak jsem se zároveň mračila. Rozčilovalo mě to, tak jsem se s tím rozhodla zatočit. Dělám to hlavně pro sebe. Nechci se na sebe do zrcadla mračit,“říká chvíli po zákroku Štěpánka Duchková.

K vyhlazení vrásek se Štěpánka rozhodla využít vpichu botulotoxinové injekce do čela. Právě botulotoxin je jedním z nejvíce efektivních řešení, jak se zbavit mimických vrásek. Jeho aplikace nezabere více než čtvrt hodiny a ihned po ošetření se klient/ka může zařadit do běžného života. V ideálním případě výsledek přetrvá půl roku až rok. „Štěpánce, která chce vypadat přirozeně a která to rozhodně s plasticko-chirurgickými zákroky nepřehání, vadila od mládí hluboká vráska mezi obočím. Vrásku jsme výrazně vylepšili aplikací botulotoxinu před půl rokem. Nyní jsme zopakovali aplikaci botulotoxinu a zároveň jsme Štěpánce aplikovali kyselinu hyaluronovou přímo do vrásky, abychom ji úplně vyhladili,“ vysvětluje MUDr. Libor Kment, plastický chirurg kliniky Esthé, který zákrok prováděl.

Zákrok je navíc téměř bezbolestný a nevyžaduje anestezii, což potvrdila i Štěpánka: „Vůbec to nebolelo a vrásky se hned druhý den krásně vyhladily. Na zákrok půjdu znovu, až zase zpozoruji mračení,“ směje se naplno Štěpánka, jelikož teď jejímu úsměvu už nic nebrání.

Štěpánka Duchková po vpichu injekce
Štěpánka Duchková po vpichu injekce
Foto: Esthe Plastika
Copyright ©2020. All rights reserved. Drbem.cz.