Vinobraní jsou v plném proudu, které stojí za návštěvu?

Tak jako každé září slavnosti sklizně révy vypukly na mnoha místech naší republiky, v Čechách i na Moravě. Za návštěvu stojí především ta s bohatým kulturním programem. Jako třeba vinobraní v Litoměřicích, se kterým je spojena největší akce v ústeckém kraji Kreans Ostrovní Festival konaný v Litoměřicích na Střeleckém ostrově.

Začátek podzimu je u nás tradičně spjat se slavnostmi vína. Sklizeň révy můžeme oslavit s přáteli u sklenky dobrého vína nebo burčáku, anebo přímo na vinobraní spojeném nejen s bohatým degustačním, ale také kulturním programem.

Ústecký kraj nabízí zábavu pro všechny generace. Zatímco dříve narození dají spíše přednost návštěvě klasického Vinobraní Litoměřice, které začíná 20. 9. 2013, mladí se už nemohou dočkat, až o den později, 21. 9. 2013 vypukne Kreans Ostrovní Festival. Pražský výběr, Xindl X, Wohnout a mnoho dalších skvělých účinkujících garantují, že se v Litoměřicích na Střeleckém ostrově nebudete nudit.          

Vstupenky nemusíte nikdy složitě shánět, k jejich rezervaci stačí poslat SMS a zbytek ceny, která je mimochodem velice příznivá, zaplatit na místě. www.ostrovnifestival.cz

Ostrovní festival je největší akcí v kraji.
Ostrovní festival je největší akcí v kraji.
Ostrovní festival je vždy plný hvězd.
Ostrovní festival je vždy plný hvězd.