Zpěvačka Victoria
Zpěvačka Victoria

Zpěvačka Victoria prozradila, jak si udržet sexy postavu i během těhotenství

Zpěvačka Victoria nezahálí ani během těhotenství. Protože je zvyklá na pohyb, tak při čekání na druhého potomka přizpůsobila svůj cvičební režim a začala pravidelně docházet na cvičení pro budoucí maminky. Bude to holčička, prozradila Victoria.

Zpěvačka si najde čas nejméně dvakrát týdně a spolu s ostatními nastávajícími matkami pracuje na své kondici v bazénu smíchovského klubu Holmes Place.

„Do 5. měsíce jsem chodila cvičit, ale pak mi doktor řekl, že bych měla více odpočívat. Skončila jsem turné a vzhledem k tomu, že nevydržím být dlouho v klidu, rozhodla jsem se docházet na cvičení pro těhotné,“

říká Victoria. „Cvičí se ve vodě a já jsem vodní živel, cítím se v ní jako doma.“ Když má více času, ráda si zajde zaplavat a poté si odpočívá ve wellness zóně klubu.

Narození druhého dítěte – holčičky, jak Victoria prozradila – se zpěvačka už nemůže dočkat. Strach, že by její syn na nového člena rodiny žárlil, ji netrápí. „Samozřejmě, že to pro něj bude něco nového, ale on se těší, až si bude moci hrát na toho velkého, staršího bráchu,“ řekla Victoria. Její přítel sice pracuje v zahraničí, ale každou volnou chvíli tráví s rodinou a vzorně své partnerce pomáhá.

„Akorát nevím, zda ho chci mít u porodu – uvidíme, jestli tady vůbec bude,“

dodává se smíchem Victoria.

Lektorka Holmes Place Jana Machová vysvětila, proč je právě tohle cvičení vhodné pro budoucí maminky. „Cvičí se ve vodě, aby účastnice co nejméně zatěžovaly klouby a eliminovaly otřesy. Díky odporu vody se navíc posiluje a zpevňuje tělo, v první řadě ruce a záda. Dalšími přínosy jsou například uvolnění oblasti krku a ramen, úleva od bolesti v zádech, protažení podkolenních šlach a omezení otoků nohou.“

Victoria je vodní živel
Victoria je vodní živel
Relax po cvičení
Relax po cvičení