Foto: Vita Liberata
Foto: Vita Liberata

Zpěvačka Victoria ukázala bříško

Těhotná zpěvačka Victoria, která právě začíná pátý měsíc těhotenství, poprvé ukázala odhalené kulatící se bříško. Kromě něj je však zpěvačka stále dokonale štíhlá, doma totiž rozhodně nezahálí.

Mimo péče o domácnost, synka Davida, ročního buldoka Ramba a příprav na turné se ještě stíhá udržovat ve fyzické formě.

„Těhotenství je krásné období v životě ženy, ale zároveň se podepisuje na postavě, takže je potřeba o sebe trochu pečovat. Já osobně dvakrát týdně cvičím s trenérkou Riou Hrušovskou pilates, což mě udržuje ve formě, a nedám dopustit na opalovací nástřiky od Vita Liberata. V prvních měsících těhotenství mi nebylo moc dobře, takže jsem si připadala neustále pobledlá, řešila celulitidu na stehnech…a opálení tyhle nedostatky báječně zakryje,“ říká Victoria, která se ve svém domě na okraji Prahy proměnila během chvilky z bledulky na exotickou krásku.

„Cestování po Praze pro mě teď bude čím dál namáhavější, takže jsem si objednala opalovacího kurýra přímo do domu. Přijedou, během dvou minut mě nastříkají krásným bronzem, odjedou a já mám na pár týdnů vystaráno. Sousedky si myslí, že jsem se vrátila od moře,“ směje se půvabná maminka tříletého Davídka. Zda bude druhý potomek holčička nebo chlapeček, Victoria ještě s jistotou neví. „Pohlaví dítěte bylo na ultrazvuku zatím těžko rozpoznatelné, takže můžeme jen tipovat podle tvaru břicha,“ říká zpěvačka, která na otázku ohledně přání pohlaví miminka odpovídá tradičním „Na tom nezáleží, hlavně, aby bylo miminko zdravé.“

Foto: Vita Liberata
Foto: Vita Liberata
Copyright ©2020. All rights reserved. Drbem.cz.